Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exact same as photo very good quality
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 13kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.2/0.2 cm |
| Width | 14/10 cm |
| Length | 24/16 cm |
| SKU | sb260224131008398954639 |
Author: m***1
Date:
Review: Exact same as photo very good quality
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***0
Date:
Review: Have not put them on yet, but they look nice!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***n
Date:
Review: So nice♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: s***v
Date:
Review: cannot wait to wear them to Summer parties
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.